Braun Silk Expert Pro 3 Lazer Makinesi
Braun Silk Expert Pro 3 Lazer Makinesi

Braun Silk Expert Pro 3 Lazer Makinesi ( Pl3139 )

Marka : BRAUN
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺8.499,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺6.799,20(KDV Dahil)
₺797,02 'den başlayan taksitlerle

Braun Silk Expert Pro 3 PL3139 300.000 Atımlı 2 Başlıklı Yeni Nesil IPL + FS1000 + Seyahat Çantası

 

 

Silk·expert Pro 3 lazerli tüy alma cihazı değildir; ürün, Braun’un en son IPL teknolojisini kullanır
Evden 3 aya kadar pürüzsüz kalan bir cilt elde edin ve sadece 3 ayda gözle görülür biçimde tüyleri azaltın (tavsiye edilen sıklığa göre kullanılırsa, bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir)
Skin Pro (SensoAdaptTM) teknolojisi cilt renginize otomatik olarak uyum sağlayarak hızlı sonuçlar ve cilt üzerindeki naziklik arasında mükemmel denge için gücü optimize eder.
Hassas mod, cildinizin rahatlığını sağlar ve dakikada 100 defaya kadar flaş atımı, cihaz cildinizde kayarken daha az noktanın atlanmasını sağlar.Yalnızca 3 ayda gözle görülür biçimde kalıcı tüy azaltma (tavsiye edilen sıklığa göre kullanılırsa, bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir).
Cilt üzerinde hızlı, hassas ve naziktir. Cilt tonunuza otomatik ve sürekli olarak uyum sağlayan Skin pro (SensoAdaptTM); salon benzeri teknoloji ile her vücut bölgesi için optimum güç.
Dakikada 100 defaya kadar flaş atımı ile daha az noktayı atlar ve zahmetsiz bir bakım sağlar.
Yüz, koltuk altı veya bikini bölgesi gibi hassas bölgelerde daha nazik bir bakım için ışık yoğunluğunu azaltan hassas modu sayesinde cilde karşı naziktir.
Tepeden tırnağa bakım için birden fazla başlık. Koltuk altı ve alt bacaklar için standart başlık ve yüz ve bikini bölgesine için hassas başlık